Serinin ilk 2 kitabı birleşiyor

ZAMANSIZ

Yağmur Başlıyor

Ölmeden önce ölümün sırrına ulaşmaya hazır mısınız?

Bir ahir zaman hikâyesi olan Zamansız-Yağmur Başlıyor, insanın, hayatın anlamını ve kendini keşfetmesi adına bir ilk basamak… Kitap, ölüm/hayat gerçeğini, fantastik çerçevede, asli hakikatle irtibatlı, günümüz insanı perspektifinden bir hikâye ile ele alıyor.

Hayır-şer ordularının meydan muharebelerine, sırlı ayetlerle açılan tılsımlara kadar bizi farklı sürprizlerle örülü bir maceraya davet eden kitabında yazar, roman üslubuyla Doğu klasiklerinin temsil/alegori tarzını da birleştirerek edebiyata yeni bir soluk getirmeyi başarıyor.

Zamansız-Yağmur Başlıyor’un başkahramanı, gayb erenlerinin ceyşü’l-şer ile varlığın metafizik boyutundaki savaşında kendi rolünü keşfedecek, ama ilk önce kendi iç âlemine dokunacak!

Hayat serüveninde figüran değil, kendi senaryonuz dâhilinde bir başrol oyuncusu olmanızın sırrı bu kitapta.

O zaman buyurun, kalp sarayının fethine davetlisiniz…

______________________________________________________

 #hizmetkar #kim #oku #özet #serisi #cenk #enes #özer #süleyman #piyonun #yolu #kara #kutu #operasyonu #pindaros #kitabı #kılıcın #bekçileri #şeytan #severse #sinova #adalia #edebiyat #kitap #fantastik #roman

“Hizmetkar Serisi” için Toplam 752 Yorum Yapılmış.

Sayfalar: « 7611 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

 1. 10
  MÇBilek Yazdi:

  Bu hizmeti yapan hizmetkarların canla başla çalıştıklarını bilen birisi olarak öncelikle onları tebrik ediyorum Allah gani gani razı olsun, böyle bir hizmetin ucundun tutanlar dahi Allah katında karşılığını alacaklardır, kitaplardan zaten bahsetmiyorum bile.

 2. 9
  esra eyriboz Yazdi:

  selamunaleykum öncelikle sizi cok tebrik ederim.Böyle güsel ve anlamlı 3 kitap okumamıştım. son kitaba hayran oldum bitirdim ve tekrar okumaya başlayacağım. 4. kitabı bitirmenizi de sabırsızlıkla bekliyorum.Bir an önce bitirmeniz dileğiyle Allah yardımcınız olsun….

  (en kısa zamanda memleketime(zonguldak) gidip de bi kitapçıyla konusacağıma emin olabilirsiniz.)

 3. 8
  Ahmet HANOĞLU Yazdi:

  Sitemizin yeni hali çok güzel olmuş.
  Emeği geçenlerden Allah razı olsun…

 4. 7
  Vefadar Yazdi:

  Daha önceki olumsuz tecrübelerimizden dolayı bunu düşünmüyoruz. Yine de ilginiz için teşekkür ederiz.

 5. 6
  marcus Yazdi:

  site güzel olmuş sohbet kanalı da var mı veya olucak mı

 6. 5
  Gülesevdalı Yazdi:

  Esselamü Aleyküm…
  Sitemizin yeni görünümü çok güzel olmuş.Hayırlı olsun…Emeği geçenlerden Allah razı olsun….
  Kılıcın Bekçilerini heyecanla bekliyoruz…
  Rabbim hizmetlerinizi kabul ve daim eylesin…selam ve dua ile…

 7. 4
  Cenk Enes Ozer Yazdi:

  Sağolasın Murat, Allah razı olsun. Dua edin de o da hayırlı bir hizmet olsun inşaallah.

 8. 3
  Vefadar Yazdi:

  Değerli Kübra Kardeşim,
  Bu içten dilekleriniz ve dualarınız hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar kıymetli.
  Diğer kitaplarımızı size ulaştırmaktan mutluluk duyarız. Bundan önce sizden şöyle bir ricada bulunmak isteriz.
  Kitap Satış Noktaları listemizde maalesef Tokat ili boş. Eğer orada bir kitapçının adı ve adresi olsaydı eminim hiç vakit kaybetmeden gidip kitaplarımızı oradan alırdınız. İşte size muhteşem bir hizmet imkanı: Tokat’taki bir kitapçıya kitaplarımızın konulmasını sağlayarak kim bilir daha kimlerin bu eserlerden istifade etmelerine vesile olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey oradaki bir kitapçıyla görüşüp bizimle irtibata geçmelerini sağlamak. Gerisini biz kitapçıyla hallederken size kalan kitaplarınızı oradan almak ve çevrenizdeki insanları da bu hizmetten haberdar etmek. “Bir insanın iman ile bu dünyadan göçmesine vesile olmak, üzerine güneşin doğup battığı her şeyden hayırlıdır.” diyen Efendimiz (s.a.v.) aynı zamanda “İnsanlığın en şereflisi, insanlara hizmet edendir.” buyurmamışlar mı?
  Gayretlerinize rağmen bunu sağlayamazsanız bize bir kargo adresi vermeniz yeterli. Kitaplarımızı aynı gün size teslim edilmek üzere kargoya veririz inşaAllah.
  Hayırlı hizmetlerle dopdolu, HİZMETKARCA bir ömür dileklerimle…

 9. 2
  myener Yazdi:

  Selamun aleyküm abi yeni siteniz hayırlı olsun,yeni kitabını da en kısa zamanda bitirirsin inşAllah.ALLAH kolaylık versin…

 10. 1
  Kübra Yazdi:

  selamın aleyküm ben kübra öncelikle başarılarınızdan dolayı tebrik ederim ben sizin kitaplarınızdan sadece hizmetkar kim? kitabını okudum digerlerinide okumak istiyorum ama bulundugum şehirde kitaplanıza sahip olmak gibi bi şansım yok çok okumak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz…ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN…ALLAH’A EMANET OLSUN…

Sayfalar: « 7611 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

Lütfen Yorum Yapınız