Serinin ilk 2 kitabı birleşiyor

ZAMANSIZ

Yağmur Başlıyor

Ölmeden önce ölümün sırrına ulaşmaya hazır mısınız?

Bir ahir zaman hikâyesi olan Zamansız-Yağmur Başlıyor, insanın, hayatın anlamını ve kendini keşfetmesi adına bir ilk basamak… Kitap, ölüm/hayat gerçeğini, fantastik çerçevede, asli hakikatle irtibatlı, günümüz insanı perspektifinden bir hikâye ile ele alıyor.

Hayır-şer ordularının meydan muharebelerine, sırlı ayetlerle açılan tılsımlara kadar bizi farklı sürprizlerle örülü bir maceraya davet eden kitabında yazar, roman üslubuyla Doğu klasiklerinin temsil/alegori tarzını da birleştirerek edebiyata yeni bir soluk getirmeyi başarıyor.

Zamansız-Yağmur Başlıyor’un başkahramanı, gayb erenlerinin ceyşü’l-şer ile varlığın metafizik boyutundaki savaşında kendi rolünü keşfedecek, ama ilk önce kendi iç âlemine dokunacak!

Hayat serüveninde figüran değil, kendi senaryonuz dâhilinde bir başrol oyuncusu olmanızın sırrı bu kitapta.

O zaman buyurun, kalp sarayının fethine davetlisiniz…

______________________________________________________

 #hizmetkar #kim #oku #özet #serisi #cenk #enes #özer #süleyman #piyonun #yolu #kara #kutu #operasyonu #pindaros #kitabı #kılıcın #bekçileri #şeytan #severse #sinova #adalia #edebiyat #kitap #fantastik #roman

“Hizmetkar Serisi” için Toplam 752 Yorum Yapılmış.

Sayfalar: « 7672 71 70 69 68 [67] 66 65 64 63 621 » Show All

 1. 670
  Betül Yazdi:

  Bizim okula söyleşiye gelmiştiniz çok pişmanım okulda adınızı ve kitaplarınızı çok duymuştum fakat ilgimi çekmemişti söyleşiden sonra hemen kitaplarınızı aldım keşke önceden alsaydım ve söyleşide size soru sorsaydım merak ettiğim çok soru var ama bunlardan en çok marak ettiğim bu olayldar gerçekten başınıza geldimi gerçekten bay z yada benzer biri varmıydı sandık gercekmi teşekkürler okumayan herkese tavsiye ediyorum.

  Cevap: Enes Bey’in cevabını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
  https://youtu.be/qLRB0JRpxHM

 2. 669
  bilal Yazdi:

  Yeni kitaplarınızı bekliyoruz.

 3. 668
  Cemile Yazdi:

  Şeytan Severse kitabında iblisin önceki hayatından bahsediyordunuz. Bunu hangi kaynaktan aldığınızı merak ediyorum. Ayrıntılı bir şekilde bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Ayrıca kitaplarınız sadece gençleri değil, ben gibileride etkiliyor. Başarılarınızın devamını dilerim

 4. 667
  mk Yazdi:

  Merhabalar Hizmetkar Kim serisi ve Süleyman 1,2 Şuana kadar hayatımda okuduğum en iyi kitaplardı bu tarz yeni kitaplarınızı sabırsızca bekliyorum. lütfen devam ediniz..

 5. 666
  almila Yazdi:

  Cenk ağabey, böyle güzel bir kitap yazmak aklınıza nereden geldi? Accaip güzel. Hayata bakış açım değişti. Okumayanlara söylüyorum, okuyun. Okumazsanız çok şey kaçırırsınız. Çok güzel bir kitap:)

  Cevap: https://www.youtube.com/channel/UC-vG4zBh4uSS_uAB9-cJeuQ

 6. 665
  İkranur Yazdi:

  Enes abi son kitabınızı da ( adalia ) okuduktan sonra cevapları buldum çok teşekkür ederim bu ve benzeri kitaplarınızın da çıkmasını bekliyorum
  Sizi çok seviyorum

 7. 664
  Merve GÜLER Yazdi:

  Enes hocam.kitaplardan bağımsız olarak bir soru sormak istiyorum size.kitapların konusuyla ilgili yada söyleşilerinizle ilgili sizi tehdit eden yada engellemek isteyen oldumu hiç?..teşekkür ederim iyi akşamlar.

  Cevap: Sorunuzu Enes Bey’e iletmeye çalışacağız. Okur sorularına cevapları aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:
  https://www.youtube.com/channel/UC-vG4zBh4uSS_uAB9-cJeuQ

 8. 663
  Begüm Yazdi:

  ben daha yeni okumaya başladım ancak çok beğendim.şu anda Pindaros un Kitabındayım ve size bir sorum olacak:

  siz gerçekten de buolayı yaşadınız mı,Hizmetkarlar Okulu diye bir yer var mı,Yağmur Sancak diye biri var mı ve bu olaylar gerçek mi?
  biraz çok soru sordum ama merak ediyordum.

  Cevap: https://www.youtube.com/channel/UC-vG4zBh4uSS_uAB9-cJeuQ

 9. 662
  İkranur Yazdi:

  Enes abi senin büyük hayranınım sayende düşmanımı daha yakından tanıdım ve hayatım değişti şimdi okutabildiğim kadar çok arkadaşıma okutuyorum seni canlı görüp röportaj yapmayı ne çok isterdim şunu merak ediyorum ki; yazdıklarınız gerçek mi yoksa tamamen hayal gücünüze mi bağlı?
  Ve KILICIN BEKÇİLERİnde cevap bekleyen sorulara yanıt bulamadım
  Azazil neredeydi?
  Kitap yok edilebilmişmiydi?
  Vanfera ve diğerlerine ne olmuştu? Vs…
  Bu soruların cevabını içeren bir kitap yazarsanız çok memnun olurum
  Saygı ve sevgilerimle…

  Cevap: Sorularınızdan bazılarına şu linkte cevap bulabilirsiniz. (https://www.youtube.com/watch?v=qLRB0JRpxHM) Diğerleri ise daha sonra cevaplanır diye umut ediyoruz. Enes Bey’in Youtube kanalını takip ederseniz ilerleyen zamanlarda birçok sorunun cevabını bulacaksınız. İlginiz için teşekkürler. (Sayfa Yönetimi)

 10. 661
  Zeynep Yazdi:

  Kitaplarınız çoooook güzel. Başarılarınızın devamını diliyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.

Sayfalar: « 7672 71 70 69 68 [67] 66 65 64 63 621 » Show All

Lütfen Yorum Yapınız