Serinin ilk 2 kitabı birleşiyor

ZAMANSIZ

Yağmur Başlıyor

Ölmeden önce ölümün sırrına ulaşmaya hazır mısınız?

Bir ahir zaman hikâyesi olan Zamansız-Yağmur Başlıyor, insanın, hayatın anlamını ve kendini keşfetmesi adına bir ilk basamak… Kitap, ölüm/hayat gerçeğini, fantastik çerçevede, asli hakikatle irtibatlı, günümüz insanı perspektifinden bir hikâye ile ele alıyor.

Hayır-şer ordularının meydan muharebelerine, sırlı ayetlerle açılan tılsımlara kadar bizi farklı sürprizlerle örülü bir maceraya davet eden kitabında yazar, roman üslubuyla Doğu klasiklerinin temsil/alegori tarzını da birleştirerek edebiyata yeni bir soluk getirmeyi başarıyor.

Zamansız-Yağmur Başlıyor’un başkahramanı, gayb erenlerinin ceyşü’l-şer ile varlığın metafizik boyutundaki savaşında kendi rolünü keşfedecek, ama ilk önce kendi iç âlemine dokunacak!

Hayat serüveninde figüran değil, kendi senaryonuz dâhilinde bir başrol oyuncusu olmanızın sırrı bu kitapta.

O zaman buyurun, kalp sarayının fethine davetlisiniz…

______________________________________________________

 #hizmetkar #kim #oku #özet #serisi #cenk #enes #özer #süleyman #piyonun #yolu #kara #kutu #operasyonu #pindaros #kitabı #kılıcın #bekçileri #şeytan #severse #sinova #adalia #edebiyat #kitap #fantastik #roman

“Hizmetkar Serisi” için Toplam 752 Yorum Yapılmış.

Sayfalar: « 76 75 74 73 [72] 71 70 69 68 67 661 » Show All

 1. 720
  aslı Yazdi:

  süleymannın kızkardeşi gibi gizem adında kore fanı bir arkadaşım var süleymandaki olayı anlatınca bu bir kitap yalnızca ordaki kişileri yazarın tanımadığın söyledi o çok tanıyor sankide yeni kitabınızı sdabırsızlıkla bekliyorum

 2. 719
  Yusuf Onur Yazdi:

  Selamunaleykum Cenk Hocam(kitaplarinizi okuduktan sonra kendimce boyle demeyi uygun gördüm musadeniz varsa) kitaplarınızı 2sene önce okumuştum her ay bütün serinizi yeniden bitiriyorum çok akici ve okuru etkileyen bir uslubunuz var ben sabirsizlikla hizmetkar serisinde bahsettiğimiz toplam 33 kitabın yayınlanmasını bekliyorum, size bir sorum olacaktı süleyman kitabinizda komşumuz sultan teyzenin oğlu onur diye bir ifade vardı çok ilginç ki benim annemin adi da sultan ve adim onur, ben bunu aciklayamadim siz bir anlam verebilirsiniz diye dusundum ?

 3. 718
  galatasaraydm Yazdi:

  Hizmetkar kim kitabını okudum.Çok güzel,çok beğendim.Size de tavsiye ederim.Acayip güzel.

 4. 717
  esma Yazdi:

  yazdıklarınız gerçekmi sorusu sorulmuş evet veya hayır demek bu kadar zormu en fazla 10 saniyenizi alacak birşey için 10 dakikalık video çekmenize ne gerek var benim anlamadığım bu

 5. 716
  Seydasani Yazdi:

  Selamun aleyküm merhaba kitaplarınızla takriben bir yıl önce tanıştım veeeeee elhamdulillah diyorum Allah kaleminize aklınıza kalbinize kolaylık ve bereket nasip etsin insallah diğer kitaplarıni çabuk yayımlanır ve bir çok insan icin hayırlara vesile olup siZide vesile edene herkese tanıştirmaya vesile olursunuz . Diğer kitabiniZi bekliyorum lutfeeeeeeeennn … 😊☺️🤗🤓

 6. 715
  Vefadar Yazdi:

 7. 714
  enes Yazdi:

  abi süleyman 3 nezaman çıkacak

 8. 713
  Mustafa Yazdi:

  yeni kitaplar ne zaman gelecek cenk abi merakla bekliyoruz.

 9. 712
  Hafsa Nur KALKINÇ Yazdi:

  Enes abi gerçekten seriniz harika. Seriye başladığımda ‘Yağmur’isminde erkek garip gelirken,artık ‘Yağmur’isminde kız garip geliyor.Biliyorum size çok sorulan bir soru ama Kitaplarınız gerçek mi ? Gerçekten Yağmur ve Hizmetkar var mı ?Ben gerçek olduğunu düşünmeye başladım.
  Bence kitaplarınızın filmi çekilse izlenme rekorları kırar.

 10. 711
  Emir Yazdi:

  Hayatımda gördüğüm en iyi serilerden bir tanesi!
  Gerçekten beni yola getirdi bu kitap Allah senden razı olsun be Cenk abi ! Kitaplarımıda imzalamıştın 🙂 Senin gibi hayal gücü yüksek Türk yazarlarımız çok az günümüzde 🙂 Tekrardan başladım okumaya film gibi geliyor.. insana Sen sakın üzülme yorumlarımız hep seninle! Yürü be ..

  El-Metîn buda benim zikirlediğim kelimem 🙂

Sayfalar: « 76 75 74 73 [72] 71 70 69 68 67 661 » Show All

Lütfen Yorum Yapınız