Serinin ilk 2 kitabı birleşiyor

ZAMANSIZ

Yağmur Başlıyor

Ölmeden önce ölümün sırrına ulaşmaya hazır mısınız?

Bir ahir zaman hikâyesi olan Zamansız-Yağmur Başlıyor, insanın, hayatın anlamını ve kendini keşfetmesi adına bir ilk basamak… Kitap, ölüm/hayat gerçeğini, fantastik çerçevede, asli hakikatle irtibatlı, günümüz insanı perspektifinden bir hikâye ile ele alıyor.

Hayır-şer ordularının meydan muharebelerine, sırlı ayetlerle açılan tılsımlara kadar bizi farklı sürprizlerle örülü bir maceraya davet eden kitabında yazar, roman üslubuyla Doğu klasiklerinin temsil/alegori tarzını da birleştirerek edebiyata yeni bir soluk getirmeyi başarıyor.

Zamansız-Yağmur Başlıyor’un başkahramanı, gayb erenlerinin ceyşü’l-şer ile varlığın metafizik boyutundaki savaşında kendi rolünü keşfedecek, ama ilk önce kendi iç âlemine dokunacak!

Hayat serüveninde figüran değil, kendi senaryonuz dâhilinde bir başrol oyuncusu olmanızın sırrı bu kitapta.

O zaman buyurun, kalp sarayının fethine davetlisiniz…

______________________________________________________

 #hizmetkar #kim #oku #özet #serisi #cenk #enes #özer #süleyman #piyonun #yolu #kara #kutu #operasyonu #pindaros #kitabı #kılıcın #bekçileri #şeytan #severse #sinova #adalia #edebiyat #kitap #fantastik #roman

“Hizmetkar Serisi” için Toplam 752 Yorum Yapılmış.

Sayfalar: « 76 75 74 [73] 72 71 70 69 68 67 661 » Show All

 1. 730
  Rabia Yazdi:

  Kitaplarinizin tum serisi bende mevcut. O kadar surukleyi ve o kadar anlamli ki bikmadan sıkılmadan hayatim boyunca tekrar tekrar okuyacagim tek seri. Okurken bile icinde kayboldugum ve yasadigim tek kitaplar. Sadece tesekkur ediyorum ve sizi hayranlikla takip ediyorum.

 2. 729
  Rabia Yazdi:

  Serinin tüm kitaplari mevcut bende o kadar sürükleyi ve o kadar anlamli ki kitaplariniz hayatim boyunca bikmadan okuyacagim kitaplar.okurken resmen yasadim o kadar gercekci ki. Sadece tesekkur ediyorum ve hayranlikla sizi takip ediyorum.

 3. 728
  Yusuf Yazdi:

  ŞEytan severseyi okurken tırsmaya başladım
  her an bişey olacakmış gibi geliyo

 4. 727
  Bilal çağrı yıldırım Yazdi:

  Ben Bilal 9 yaşındayım Hizmetkar Serisini bitirdim.Süley-man serisini de bitirdim.Keşke Süley-man 3 Hz.Süleyman’ın yüzüğü ve Süley-man 4 Yeni Vezir diye bölümler de olsaydı.

 5. 726
  Ömer faruk Yazdi:

  Herkese tavsiye ederim bütün kıtaplarını okudum suley-man 3.kitabını 4 gözle bekliyorum Teşekkürler Cenk Enes Özer 🙂

 6. 725
  melis sağır Yazdi:

  Şeytan severse ve suleyman 1 ve 2 yi alicam yarin . Haftayada imzalatmak gibi bir istegim olusuyor . Haftaya cenk enes Özer in hem soylesi hem de imza toreni var okulumuzda !!!!!!¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡!!!!!!!!!!!!

 7. 724
  Yaren Sert Yazdi:

  Suleyman 1 ve 2 yi okudum ve bayildim. Okadar guzel ki 3. kitabinin cikmasini dort gozle bekliyorum. Hayatim boyunca hic fantastik roman okumamis ve ilgi duymamis birisi olarak ben dahi cok etkilendim, fantastik roman sevenler kesinlikle okumali. Yazar okulumuza gelip soylesi yapmasa ve sohbeti hosuma gitmese belkide yine ilgi duymaz ve okumak istemezdim. Kesinlikle okumak icin okunacak kitaplar degil insana muthis derecede birseyler katiyor. Insanin ufkunu gelistiritor daha once hic dusunmedigi sekilde farkli bir pencereden baktirabiliyor.Ayrica yazarin “o gemi buraya gelecek” adli kitabida cok guzel, hicbir kisisel gelisim kitabi bu kadar zevkli, kisa ve oz degildir oda kesinlikle okunmali
  Sevgilerle..

 8. 723
  misafir Yazdi:

  Bu kitapları herkese tavsiye ediyorum . Öyle ufuklar açıyor ki . Okurken ya yeni bir şeyler öğretiyor. Ya da yanlış bildiğinizi gösteriyor. Mutlaka Hizmetkar serisinin tümünü okuyun . Teşekkür ederim Cenk Enes Özer.

 9. 722
  hatice gazel Yazdi:

  Dün Pindarasun Kitabını bitirdim. Sadece 1 günde. Harika bi sürükleyiciliğiniz var. Okuyunca merak ediyorsun bir sonra ki bölümde ne olacak acaba diye. Ve bana harika ufuklar açtınız. Ben de deneme türü yazılar yazıyorum. İlham kaynağı oldunuz bana. Size minnettarım.
  Sevgi ve saygılarımla .

 10. 721
  burak Yazdi:

  Garip ,enteresan ,dıradışı, manevi, komik ,ögütverici ,ögretici ,dogru, ürpertici
  şaşırtıcı tam anlamıyla mükkemmmel eserler

Sayfalar: « 76 75 74 [73] 72 71 70 69 68 67 661 » Show All

Lütfen Yorum Yapınız