Serinin ilk 2 kitabı birleşiyor

ZAMANSIZ

Yağmur Başlıyor

Ölmeden önce ölümün sırrına ulaşmaya hazır mısınız?

Bir ahir zaman hikâyesi olan Zamansız-Yağmur Başlıyor, insanın, hayatın anlamını ve kendini keşfetmesi adına bir ilk basamak… Kitap, ölüm/hayat gerçeğini, fantastik çerçevede, asli hakikatle irtibatlı, günümüz insanı perspektifinden bir hikâye ile ele alıyor.

Hayır-şer ordularının meydan muharebelerine, sırlı ayetlerle açılan tılsımlara kadar bizi farklı sürprizlerle örülü bir maceraya davet eden kitabında yazar, roman üslubuyla Doğu klasiklerinin temsil/alegori tarzını da birleştirerek edebiyata yeni bir soluk getirmeyi başarıyor.

Zamansız-Yağmur Başlıyor’un başkahramanı, gayb erenlerinin ceyşü’l-şer ile varlığın metafizik boyutundaki savaşında kendi rolünü keşfedecek, ama ilk önce kendi iç âlemine dokunacak!

Hayat serüveninde figüran değil, kendi senaryonuz dâhilinde bir başrol oyuncusu olmanızın sırrı bu kitapta.

O zaman buyurun, kalp sarayının fethine davetlisiniz…

______________________________________________________

 #hizmetkar #kim #oku #özet #serisi #cenk #enes #özer #süleyman #piyonun #yolu #kara #kutu #operasyonu #pindaros #kitabı #kılıcın #bekçileri #şeytan #severse #sinova #adalia #edebiyat #kitap #fantastik #roman

“Hizmetkar Serisi” için Toplam 752 Yorum Yapılmış.

Sayfalar: « 76 75 [74] 73 72 71 70 69 68 67 661 » Show All

 1. 740
  Kübra Yazdi:

  Refakatci olacağım bir akşam, ‘Kara Kutu’ya veya minik versiyonu telefona gömülmeyeyim artık, deyip kendimi bir kitapcıda buldum. Sonrasında ‘Hizmetkar Kim?’ le ve bu sayede de ‘Cenk Enes Özer’ ile tanışmış bulundum.Herkes gibi benim de kafamda nefsi,şeytanı,aklı,vicdanı sürekli sorgulayan çok fazla düşünce vardı,hala da var.Ama serinin ilk kitabı bile aklın yorgunluğunu azaltıyor ve birçok soruya cevap niteliğinde.Bu serinin yazımı,basımı..vs her şeyiyle emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

 2. 739
  Adile Yazdi:

  Merhaba Adile ben hizmetkar serisine bayılıyorum ve bu seriyi bitirmeme rağmen bu 3.okuyuşum ellerinize sağlık çok güzel bir seri yapmışsınız.

 3. 738
  sude topal Yazdi:

  merhaba Enes abi ben de senin kitaplarını hayranlıkla okuyorum.Ve senin kitabına kendini katmış olmuş olman çok ufak ama güzel bir detay.Ben çukurova kolejinden kadirli’de okuluma gelirseniz okuluma gelip kitaplarınızı tanıtıp bilgilendirmiş olursunuz ama merak etmeyin ben yağmur gibi sizi okuluma kaydettiremem.Çünkü hizmetkarlar okulundaki çok fazla animasyon yok biz genelde şeytanla savaşmaktan çok sınavlarla boğuşuyoruz.Lütfen okuluma gelin.Siz çok ama çok seviyorum .Ha bu arada muhterem bence bilmeden casusluk yaptı.Hizmetkarlar okulu var mu?Varsa bende gelmek istiyorum.

 4. 737
  Enes Yazdi:

  Şunu söylemeliyim ki okuduğum en iyi serilerden biri hizmetkar serisi.serinin bütün kitapların bir anda sipariş ettim ki arkadaşlarımın tavsiye dediği gibi bir seri çıkarsa hepsini okuyacaktım ve öylede oldu seriye o kadar bağlandım ki şuan kitapların elime geçmesinin 5.günü ve ben 4.kitabınızı bitirmek üzereyim yani uzun süre sonra okuduğum en sürükleyici serilerden birisi ve böyle bir seriyi bizlere sunduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır.

 5. 736
  Vefadar Yazdi:

  Sorunuzun cevabını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler. (Site Yönetimi)

 6. 735
  Ekrem Toker Yazdi:

  Cenk abi ben merter kolejiden .daha önce bizim okula gelmişsiniz.

  Kitaplarınızdaki karakterler ne kadar doğrudur? mesela:Aregta,misroha,dolyetyus,lehya gibi.

  Bide Hizmetkarlar okulu diye bir okul gerçekten varmı

 7. 734
  mehmet Yazdi:

  bir kere şunu söylemeliyim ki bu seriler (hizmetkar ve Süleyman) çok güzel ayrıca çokta zekice çünkü burada biraz macera ve renkli karakterlerle insanlara üstü kapalı olarak dinimiz ve dinimizin zorlukları da anlatılmış .Böyle bir yorum yapmamın sebebi de şu ki sayenizde kardeşim namaz kılmaya ve ibadet etmeye başladı. çok sağ olun …

 8. 733
  Vefadar Yazdi:

  İlgi ve beğeniniz için teşekkürler. Kitap çıkmaya yakın duyurusunu yapacağız. Henüz net bir tarih yok. (Site Yönetimi)

 9. 732
  Arif Yazdi:

  Cenk abi kitapların çok güzel okulumuzda söyleşiye gelmiştin zaten Allah senden razı olsun. Süleyman 3 çıkacak mı abi bilgilendirmeni bekliyoruz.

 10. 731
  Ahmet AKYALÇIN Yazdi:

  Enes Bey, yabancı menşeili kitaplar dışında hiçbir Türk yazarının kitaplarinda kaybolmamıştım. Kitabı bitirme arzusu ve bitecek olma hüznü arasında harap olmuştum. Bazen bir iki gün ara vererek belirledigim sayfa kotası kadar okuyordum. Beni alıp götüren, olaylar arasında kaybolmama neden olan, heyecanlandiran, kızdıran, vesaire kısaca her satırını yaşattıran bir üslup ile yazdığınız söylemek isterim.
  Hizmetkâr Kim? Sorusu ile ilk karşılaşmamdan bu yana tam altı sene geçti. Geçen gün yine “Hizmetkâr Kim?” diye başladım. Bugün “Oyunun Sonu”na geldim bir kez daha.
  Hizmetkâr Serisi’nde verdiğiniz kitap sözünü hatırlatır Kaleminize Kuvvet temennilerinde bulunurum.
  Allah’a Emanet olun.

Sayfalar: « 76 75 [74] 73 72 71 70 69 68 67 661 » Show All

Lütfen Yorum Yapınız