Serinin ilk 2 kitabı birleşiyor

ZAMANSIZ

Yağmur Başlıyor

Ölmeden önce ölümün sırrına ulaşmaya hazır mısınız?

Bir ahir zaman hikâyesi olan Zamansız-Yağmur Başlıyor, insanın, hayatın anlamını ve kendini keşfetmesi adına bir ilk basamak… Kitap, ölüm/hayat gerçeğini, fantastik çerçevede, asli hakikatle irtibatlı, günümüz insanı perspektifinden bir hikâye ile ele alıyor.

Hayır-şer ordularının meydan muharebelerine, sırlı ayetlerle açılan tılsımlara kadar bizi farklı sürprizlerle örülü bir maceraya davet eden kitabında yazar, roman üslubuyla Doğu klasiklerinin temsil/alegori tarzını da birleştirerek edebiyata yeni bir soluk getirmeyi başarıyor.

Zamansız-Yağmur Başlıyor’un başkahramanı, gayb erenlerinin ceyşü’l-şer ile varlığın metafizik boyutundaki savaşında kendi rolünü keşfedecek, ama ilk önce kendi iç âlemine dokunacak!

Hayat serüveninde figüran değil, kendi senaryonuz dâhilinde bir başrol oyuncusu olmanızın sırrı bu kitapta.

O zaman buyurun, kalp sarayının fethine davetlisiniz…

______________________________________________________

 #hizmetkar #kim #oku #özet #serisi #cenk #enes #özer #süleyman #piyonun #yolu #kara #kutu #operasyonu #pindaros #kitabı #kılıcın #bekçileri #şeytan #severse #sinova #adalia #edebiyat #kitap #fantastik #roman

“Hizmetkar Serisi” için Toplam 752 Yorum Yapılmış.

Sayfalar: « 76 [75] 74 73 72 71 70 69 68 67 661 » Show All

 1. 750
  ***** Yazdi:

  Kitaaaaapppp !!!! Kitaaaaapppp !!!! Ya bu kadar bekletilir mi !!!????? Kitaaaapppp !!??? :(( sizi, kitaplari… herkese anlata anlata biteremedim … Ama kitabin devami nerde ???!!! Allah kaleminize guc versin, sabirsizlikla bekliyoruz !!!

 2. 749
  Yağmur Yazdi:

  Enes abi o gemi buraya gelecek kitabı sana mı ait eger oyleyse nerede bulabilirim. Daha önce hiçbir kitaptan bu kadar etkilenmemiştıim. Kitaplarınızda resmen kayboldum. İnşAllah 33 tane kitap yazarslınız. Sizn gibi yetenekli bir yazarı kaybrtmek istemem.

 3. 748
  Enes hayranı Yazdi:

  Enes abi kitaplarını yazmaya devam edecek misin. Ya da yayınını değiştirecek misin? Lütfen cevap ver…seni ve kitaplarını çok seven bir okurun.

 4. 747
  alperen Yazdi:

  Uzun zamandır bekletiyorsun. Zamanı gelmedi mi artık. İnternet sitesi de son baktığımdan beri değişmemiş. “O gemi buraya gelecek” i göremedim sitede. Acaba şu kitapların aşkıyla ilgili romanı da yazdın da internet sitesini mi güncellemiyorsun? Ne çok soru birikmiş.

  Bıkmadın mı aynılıktan?

 5. 746
  Rana Yazdi:

  özlendi…zor zamanlar…

 6. 745
  Yavuz Yazdi:

  Hizmetkâr serisinin tamamını okudum ve gerçek olup olmadığını merak ettim ve video nuzu izledim ama bir cevap almadım inanmaktan bahsetmişsiniz aklıma şu soru geldi acaba böyle bir şey var ve sizin bunu söylememeniz lazım ya da böyle bir şey yok

 7. 744
  CANSU ERTEN Yazdi:

  MERHABALAR

  SERİ HALDE ALMAK İSTİYORUM KİTAPLARI ANCAK HİÇ BİR ONLİNE SİTEDE SATIŞI YOK.KONUYLA İLGİLİ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

 8. 743
  ALPEREN Yazdi:

  MERHABA CENK ABİ.SÜLEY-MAN SERİSİNİ OKUDUM VE AKLIMA MÜTHİŞ BİR FİKİR GELDİ. NEDEN SÜLAY-MAN SERİSİNİ BİR FİLM ŞİRKETİNE ÖNERMİYORSUNUZ? TÜRKİYEMİZİNDE NEDEN BİR HARRY POTTER,SUPERMAN VS. GİBİ BİR FİLİMİ OLMASIN.BUNU OKUYUP DEĞERLENDİRİRSENİZ ÇOK MÜTEŞEKKİR OLURUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  ALLAHAISMARLIDIK…

 9. 742
  Ekrem Yazdi:

  Merhaba enes abi ben süley-man kitabınızı okudum ve gerçekten kitap bittiğinde süleymanla birlikte ağlamıştım ancak simdiye kadar okudugum en etkileyici ve eglenceliydi sizin yazdığınız bu kitap icin size gercekten tesekkur ediyorum kitabınızi sadece yeniden etkilenmek icin okuyorum ve benim soemak istedigim sey kitabı kimden esinlenerek yazdınız ve Süleyman ve bay z hatta kitaptaki duger butun kahramanları kimden esinlenerek yazdınız size tekrar teşekür ediyorum ve suleyman 3 8 gözle bekliyorum 9 değil 7 değil yine 8
  Ekrem çil

 10. 741
  Dimitri Yazdi:

  Greetings Mr. Cenk

Sayfalar: « 76 [75] 74 73 72 71 70 69 68 67 661 » Show All

Lütfen Yorum Yapınız