Amazon_logo

 #hizmetkar #kim #oku #özet #serisi #cenk #enes #özer #süleyman #piyonun #yolu #kara #kutu #operasyonu #pindaros #kitabı #kılıcın #bekçileri #şeytan #severse #sinova #adalia #edebiyat #kitap #fantastik #roman

“Online Kitap Sipariş” için Toplam 57 Yorum Yapılmış.

Sayfalar: [6] 5 4 3 2 1 » Show All

 1. 57
  Rabia Yazdi:

  Selamun aleyküm. Ben sizin kitaplarınızı almak istiyorum ama kitap yurdunda satışı yokmuş nerden nasıl tedarik edebilirim.

 2. 56
  Mehmet Yılmaz KACAR Yazdi:

  ” HİZMETKAR KİM” 5 gündür hastanede yatıyordum.Bugün çıktım. yaklaşık 6 ay önce başlayıp yarım bıraktığım kitabınızı perşembe akşam ve Cuma namazına kadar olan sürede son 40-50 sayfayı bitirmeye çalıştım. Son 10 sayfa o kadar heyecenlı ve düşündürücü ki taburcu kağıdım geldi.Kolumdaki takılı serum bitmesin diye dua ediyorum ki HİZMETKAR Kimi bitireyim. Her satırını adeta içerek yudumlayarak okudum ve nefsin ne olduğunu, şeytanın çeşitlerini, ceyşülşer ordusu gibi güçlü ve her kanaldan saldıran tehlikeye karşı nasıl bir savunma mekanizmasına sahip olmamız gerektiğini, imanı güçlü kılmanın yollarını öğrenmeye çalıştım. yaşadığım olayları düşündüğümde kaç sefer aldatıldığımı ve yenildiğimi gördüm.Çok merak ediyordum YAĞMURUN geleceği noktayı. Keşke hepimiz Yağmur gibi insan ruhunu dolaşıp, içerideki geçen duyguları görüp buna göre insanlığa yardımcı olabilsek.Bu kitabı yazan Cenk Enes ÖZER beye çooooook teşekkür ediyorum. İmanımı ve nefisle mücadelemi kavileştirdi. Yine bu kitabı tavsiye eden Değerli Ağabeyim Dr. Murat SERTESER beye çok teşekkür ediyorum. Heyecanla KARA KUTU Kitabını alıp okumayı hedefliyorum. İyi ki hastaneye giderken kitabınızı götürmüşüm.Hasta kalbime şifa oldu.Saygılarımla.

 3. 55
  irem Yazdi:

  ya gerçekten mütiş ya ben bunların gerçek olduğuna inanıyorum

 4. 54
  Sevde Yazdi:

  Son kitabı büyük bir üzüntüyle okuduğum gerçeği bildiğim her şeyden daha da gerçek.Böyle bir kitabı sadece kurgulamış olmanızın nedense ilk okumaya başladığımdan beri imkansız olduğunu düşünüyorum.`Arayanlar bulamaz,bulanlar ise arayanlardır..` En çok üzerinde düşündüğüm bu cümle, sanırım hayatımın değişime uğramasına neden olabilen sayılı şeylerden.Belki bi hizmetkar serisi 33 kitaplık bi serüvenden daha da fazla birikimlere sahiptir yazarken yaşayabilen siz için bilinmez ama ben yedinci kitapta final olduğu için çok üzüldüm..Hatta o kadar ki sizin `Final 1` `Final 2` vs gibi devam ettirebileceğinizi bile düşünmüştüm.Yakında Nilüfer Coşkun Kolejine geldiğiniz de öyle sorularla karşılaşacaksınız ki belki yazarken(belki yaşarken demek daha doğru olur)hiç aklınıza gelmeyen haddinden fazla meraklı okuyucuların çok değişik sorularına cevaplarınızı merakla bekliyorum.İnşallah 9 kitabımı da imzalatabilirim 🙂

 5. 53
  m.ziya Yazdi:

  çoğu genç dini kitapları sevmez sıkıcı gelir fakat hizmetkar serisinde macera da işin içine girince gençler ilgi çekici buldu.

 6. 52
  Emre Özdemir Yazdi:

  Öncelikle selamlar Cenk Bey umarım bu mesajı okuyorsunuzdur. Ben Diyarbakırda Dicle Kolejinde okuyorum İbrahim hocamızın katkılarıyla sizin olağanüstü kurgulanmış kitaplarınızı okumaya başladık ve inanın çok beğendik burada oldukça büyük bir hayran kitleniz var. Sizi burada yani Diyarbakırda görmekten mutluluk duyacağız. Olumlu yada olumsuz da olsa geri dönüş yaparsanız minnettar olacağım. Teşekkürler..

 7. 51
  Ahmet Yazdi:

  Sahi serinin bir kitabında bir kütüphaneye girip orada yazılacak 30 küsürmü neydi tam hatırlayamıyorum eserin olacağının imaları, ipucları verilmişti sanki. Şimdi neden hizmetkar serisinin devamı hakkında kimsenin bir fikri yok!
  Biye ne o zaman o kitapta böyle bir konu ele alınmasaydı 🙂
  Okuma alışkanlığı olmayan ben kana kana su gibi içtim.
  Tek kelime ile büyüleyici bir seri

Sayfalar: [6] 5 4 3 2 1 » Show All

Lütfen Yorum Yapınız